Klima Satışı

İklimlendirme sektöründe eğitimli profesyonel, personelimizin yerinde keşif yaparak Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınıza,projenize özel model,tip ve kapasitelerde klima seçimi yaparak siz değerli müşterilerimize satış hizmeti sunmaktayız.

PROJELENDİRME

Firmamız tarafından mevcut alanınızın proje çizimi,cihaz yerleşimi,kapasite seçimleri yapılarak görsel ve teknik doneler
oluşturulur ve projelendirilir.

SERVİS HİZMETLERİ

Son teknoloji ürünü klima satışı yanında teknik destek sağlayan tecrübeli ve konusunda eğitimli personelimiz ile hizmet vermekte olan firmamız her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır. Onarım,Periyodik klima bakımı ve herhangi bir problem ya da arıza oluşması halinde hızlı ve etkin bir şekilde klima onarım hizmetleri veren Aktif İklimlendirme her ihtiyaç duyduğunuz an siz değerli müşterilerinin yanındadır.
Sunduğu hizmetlerde müşterilerinde memnuniyet sağlama hedefiyle faaliyet gösteren iklimlendirme hizmetleri sunan firmamız klima tamiratı ve bakımı konusunda müşterilerinin ihtiyacı olduğu anda hizmetlerini tam zamanlı olarak sunmaktadır. Böylece müşterilerinin yaşadığı sorunu mümkün olduğunca kısa sürede ve olabildiğince uygun maliyetler ödeyerek atlatmalarına yardımcı olmaktadır.

PERİYODİK BAKIM

Değerli Müşterilerimiz,
Her yaz ve kış sezonu öncesi klima cihazlarının Mart-Mayıs / Eylül-Kasım aylarında klima cihazlarınızın periyodik bakım kontrolünün yapılması klima cihazınızın arızasız uzun ömürlü kullanımını sağlar,elektrik sarfiyatının minimum seviyede tutar ve en önemlisi kullanıcı sağlığı için muhakkak yapılması gerekmektedir.

Cihaz tipine göre Bakım sırasında yapılacak işler:

1) Vrv Sisitem klima cihazlarının Bilgisayar ile performans ölçümü yapılır.

2)       Cihazın su (drenaj) ve kirlilik yönünden kontrolleri yapılır. Temizlenir.
3)       Gaz vana ve rakor bağlantılarını kontrolleri yapılır.
4)       Isı değiştirici bataryaların kontrolü ve temizliği yapılır(kimyasal ilaç ile).
5)       Elektronik kart grupları temizlenir.
6)       Ateşleme kontrolleri yapılır(doğalgaz ve lpg ile çalışan cihazlarda)
7)       Soğutucu akışkan ölçümleri yapılır, eksik ise % 15 kadar tamamlanır. Kaçak ve tam gaz şarjı fatura edilir.
8)       Kayış,kasnak kontrolü gerekirse ayar ve değişiminin yapılması.
9)       Bakır boru tesisatlarının kontrol edilmesi gerekirse izolasyon yapılması.
10)     Elektrik ve sinyal kablolarının kontrol edilmesi.
11)     Yapılan işler üç nüshadan oluşan servis formuna rapor halinde yazılır ve bir nüshası         yetkili kişiye imzalatılarak teslim edilir.

VRV SİSTEMLER

Aktif iklimlendirme kendi bünyesinde verdiği hizmetler içinde VRV sistem  Keşif alışması,yapılan keşif çalışmasının Projelendirilmesi ve mühendislik hesaplamalarla VRV sistem klima ihtiyacınızın her safhasında çözüm hizmetini tek çatı altında toplayarak VRV sistem satış,montaj,teknik servis ve süper vizörlük hizmetini eksiksiz sunmaktadır.